Zdroj: Robo Bošeľa

Spevák Matej Smutný sa s novinkou Words U Say ospravedlňuje ženám

Slovenský spevák a skladateľ Matej Smutný zverejňuje novú skladbu Words U Say, prvý singel z pripravovaného debutového albumu, ktorý vyjde ešte tento rok. V texte chytľavej popovej piesne s moderným zvukom sa v mene všetkých mužov ospravedlňuje za to, že niekedy nevenujú dostatok pozornosti tomu, čo im ich partnerky hovoria.


"Muži niekedy počujú iba Bla Bla Bla... Chcel som sa skladbou ospravedlniť všetkým ženám za to, že chlap má toho niekedy v hlave toľko, že už nemá kapacitu na to, aby počúval každú vetu svojej partnerky, priateľky, manželky," hovorí Matej Smutný.

Tvorbou videoklipu Matej poveril Roba Bošeľu z Môlča records a predstavil sa v ňom po boku Lujzy Kalčok, finalistky Miss Slovensko 2021 a niekoľkonásobnej majsterky v juniorských súťažiach v karate. "Som veľmi rada, že som sa mohla spolupodieľať na dotvorení tejto skladby a priložiť tak ruku k dielu Words U Say. Podľa mňa dosahuje svetovú úroveň a nesie v sebe aj veľmi pekný odkaz, ktorý je zachytiteľný, iba ak sa nad skladbou trošku hlbšie zamyslíme," hovorí sympatická čiernovláska.


Zaujímavosťou skladby je, že bola nahratá vo formáte Dolby Atmos, ktorý umožňuje poslucháčom vychutnať si priestorový zvuk. "Formát Dolby Atmos prináša úplne nový rozmer počúvania hudby. Po niekoľko desaťročiach vylepšovania stereo zvuku nakoniec prišla revolúcia, ktorá nám umožňuje počúvať hudbu tak, ako by sme boli priamo v nej. Je to úžasné počúvanie," teší sa Matej Smutný, ktorý pieseň zložil a nahral v osvedčenej spolupráci s producentmi z Gilkicker Productions, pôsobiacimi na Malte a v Kanade.

Singel Words U Say môžete okrem Youtube počúvať aj v streamovacích hudobných službách.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla Renáta Tomášová z vydavateľstva Warner Music. Správu sme upravili a doplnili.

Foto: Robo Bošeľa

Súvisiace články

Zobraziť diskusiu

blog comments powered by Disqus
Zobraziť klasickú verziu