Speváčka Jana Glovaťáková zverejnila videoklip k emotívnej piesni Neodchádzaj

Na Vianoce zverejnila Jana Glovaťáková emotívnu skladbu Čas Vianočný, ktorá bola jej prvou vlastnou skladbou. Po krátkom čase vydáva ďalší song Neodchádzaj, v ktorom vyniká jej zvoniví hlas a vo videoklipe aj kamerové prestrihy z okolia Oravy.

Pred dvoma rokmi sa speváčka objavila v známom hudobnom projekte, speváckej súťaže The Voice ČeskoSlovensko a dnes vydáva svoj druhý singel. Hrá nielen na klavíri, ale vyučuje aj na umeleckej škole, no v oboch skladbách, však za klavírom vidíme Mareka Babinského. Majestátnosť skladby podčiarkol Marek svojimi pasážami na skale.

"Keď som bol pozerať miesto, kde mám dať klavír, neveril som, že ho tam budem vedieť dať, nieto ešte hrať na ňom. Nakoniec sme ho tam dostali traktormi a bolo nás asi 7, no nebolo to vôbec jednoduché," opisuje zážitok klavirista. Skladbu Neodchádzaj napísala speváčka ešte v roku 2017, no až teraz uzrela svetlo sveta. Už zo samotného textu vycítiť, že ide o osobnú výpoveď.


"Je to o mojom zlomenom srdci a o túžbe po láske. Toto obdobie som si ponechala v tomto texte a chcela som ho dať von, lebo je to aj pre mňa uzatvorenie niečoho, čo som vtedy prežívala. Odkedy som stála na pódiu veďla Janky Kirschner som si uvedomila, že spev je to, čomu sa chcem venovať naplno, teším sa na nasledujúce obdobie, čaká má veľa tvorby a plánujem aj album. Verím, že ľuďom sa moja hudba bude páčiť a nájdu si v nej to, čo potrebujú," hovorí nadšene Jana Glovaťáková. Produkciu zastrešil Ľubomír Mazák z Randal Group Production, za kamerou bol Dominik Diko a video edit spracoval režiśer hudobných klipov Adrián Kutný.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Jana Trellová. Text spráy sme upravili.

Súvisiace články

Zobraziť diskusiu

blog comments powered by Disqus
Zobraziť klasickú verziu