Nový štúdiový album Ozzyho Osbourna Ordinary Man vyjde 21. februára

Člen rockandrollový siene slávy, držiteľ prestížneho Grammy ocenenie, spevák a skladateľ Ozzy Osbourne oznámil vydanie svojho nového štúdiového albumu Ordinary Man na 21. februára 2020. "V piesni Ordinary Man je verš, kde spievam: 'Nechcem umrieť ako obyčajný človek,' čo si myslím, že sa fakt nestane," hovorí so smiechom Ozzy.

Nový hudobný materiál vydávaný po takmer desiatich rokoch uvádzajú dve skladby Under The Graveyar a Straight To Hell s hosťujúcim gitaristom Guns N 'Roses Slash. Titulná skladba Ordinary Man je zároveň instant trackom, ktorý dostanú všetci fanúšikovia už teraz, keď si album digitálne predobjednajú


Doska vyjde ako štandardné CD, deluxe CD, čierny vinyl a deluxe farebný vinyl, picture disc a samozrejme digitálne. Navyše každý fyzický nosič bude obsahovať unikátny kód, ktorý umožní kupujúcemu zasúťažiť si a mať možnosť vyhrať viac ako 300 Ozzyho cien (vrátane vstupov na niektorý z koncertov v roku 2020 v rámci No More Tours 2, osobné stretnutie s Ozzym, darčekový certifikát z Ozzyho oficiálneho obchodu a mnoho ďalších cien).

"Užil som si pri natáčaní toľko srandy ako nikdy pri vzniku žiadneho môjho predchádzajúceho albumu," hovorí Ozzy. "Natočili sme ho rýchlo, čo sa mi nepodarilo od čias debutového albumu Black Sabbath. Toto bol úplne iný proces, ktorý som si fakt užil." Nakrúcalo sa v Los Angeles, gitary sa ujal producent Andrew Watt, basy Duff McKagan (Guns N 'Roses) a za bicie sa usadil Chad Smith (Red Hot Chili Peppers). Ako špeciálni hostia sa na albume objavia Elton John, Post Malone a Tom Morello.

"Všetko to do seba jednoducho zapadlo," vysvetľuje Ozzy účasť hudobných hviezd. "Slash je môj drahý priateľ, rovnako tak i Elton. Keď som písal Ordinary Man, spomenul som si na starú Eltonova pieseň a povedal som Sharon: 'Zaujímalo by ma, či by si ju so mnou nezaspieval.' Opýtali sme sa ho a on súhlasil. Zaspieval a zahral na piano. Pecka."


Zdroj: Sony Music
Foto: AP Photo/Andre Penner

Súvisiace články

Zobraziť diskusiu

blog comments powered by Disqus
Zobraziť klasickú verziu