Blíži sa záver letnej šnúry Richarda Müllera. Vystúpi v štyroch mestách na západe Slovenska

Richard Müller sa so svojou 8-člennou kapelou presúva na západné Slovensko. V pláne majú odohrať posledné štyri letné koncerty. Doterajšie vystúpenia pod holým nebom mali neopakovateľnú atmosféru a Richard, ako aj fanúšikovia, sa tešia, že si ju zopakujú. V Bratislave vystúpia už 26. augusta.

Richard Müller a jeho tím križujú Slovensko a sú radi, že môžu opäť chvíľu hrať. "Hráme v amfiteátroch alebo v areáloch hradov a zámkov, čo sa k letu skvele hodí. Je to všetko v súlade s pravidlami a nariadeniami štátu v súvislosti s pandémiou. Koncerty majú romantickú atmosféru a my, hudobníci, si to užívame. Myslím, že to fanúšikovia oceňujú, doteraz bolo vždy úžasne," hovorí spevák.

Richard Müller s kapelou, 2020Richard s kapelou (foto: Michal Mašek)

Koncertná jeseň vyzerá neisto

Podľa organizátorov je účasť na koncertoch, najmä so sediacim publikom, úplne bezpečná, zatiaľ nevedia o prípade, kedy by sa na takomto podujatí niekto nakazil koronavírusom. Napriek tomu, že organizátori dodržiavajú všetky platné bezpečnostné opatrenia, bude od septembra z dôvodu ďalších razantných reštrikcií zo strany štátnych orgánov znemožnené usporadúvať koncertné podujatia podobnej veľkosti.

"Vzhľadom na to, že epidemiologická situácia sa zhoršuje, vláda sa rozhodla ako prvú opäť zastaviť kultúru. Bez konzultácií so zástupcami kultúry, bez návrhov riešení dopadu týchto rozhodnutí, bez akejkoľvek náhrady alebo pomoci množstvu dotknutých profesií... Takže, koncertná jeseň vyzerá zatiaľ veľmi neisto," poznamenal Juraj Kuchárek, booking manažér a kapelník z tímu Richarda Müllera. 

Slovenská legenda a jej kolegovia sa na najbližšie augustové koncerty tešia nielen preto, že sú možno na dlhší čas posledné. "Čakajú nás opäť otvorené priestranstvá, pre ktoré sme zostavili dobrý playlist. Odozvy fanúšikov na sociálnych sieťach sú veľmi pozitívne.  Okrem známych a osvedčených hitov sme zaradili aj napríklad novinku Anomália. Tak veríme, že skvelá atmosféra sa zopakuje. Tešíme sa na vás," odkazuje fanúšikom Richard Müller. Lístky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk.


Zostávajúce koncerty série Richard Müller - Leto 2020:

26. 8. - Bratislava, Inpark 
28. 8. - Senec, amfiteáter
29. 8. - Myjava, amfiteáter
30. 8. - Zlaté Moravce, amfiteáter

Vstupenky:  

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla Eva Sládková z agentúry Propaganda House. Tlačovú správu sme upravili.

Foto: Michal Mašek

Súvisiace články

Zobraziť diskusiu

blog comments powered by Disqus
Zobraziť klasickú verziu