Raper Suvereno sa spojil s Tomášom Klusom v novinke Samé dobré veci

Uvoľnená a pozitívna. Taká je nová spoločná pesnička s názvom Samé dobré veci, ktorú v tých dňoch predstavili slovenský raper Suvereno a český pesničkár Tomáš Klus. K hudobnej novinke zverejnili aj príjemný videoklip, v ktorom obaja speváci ukázali aj svoje rodiny.

"S Tomášom sa poznáme roky a stretávame sa na spoločných akciách. Obidvaja máme podobné vnímanie života ako aj rodinnú konšteláciu, každý máme tri deti, a preto u mňa vznikla myšlienka spraviť spoločný song o veciach, ktoré nás spájajú. Ten nápad vznikol už skôr a v ostatných dňoch nadišiel ideálny čas, aby sme to zrealizovali. Všetko išlo hladko a verím, že tú pohodu je cítiť aj zo samotného songu a klipu," prezradil Suvereno, ako táto spolupráca vznikla.

"Svet je plný rozdielov, ktorými sa nechávame rozdeľovať. Hudba však spája inakosti a je schopná posvietiť do hĺbky, k podstate vecí, ktorá je nám spoločná, či už počúvame rap alebo folk. My so Suvem sme túto hĺbku našli v rodine a prostredníctvom rodiny nám došlo, že sa šťastie nehľadá, ale uvedomuje. A to je to poznanie – manifest, nech sa nám všetkým stávajú Samé dobré veci," doplnil s úsmevom Tomáš Klus.


Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Kristína Chudíková. 

Súvisiace články

Zobraziť diskusiu

blog comments powered by Disqus
Zobraziť klasickú verziu